.

.

Вонкос Дуксери За Мажи Расчистување На Екипажот Пуловер На Вратот Блуза Божиќен Празник Печатени Топли Секојдневни Врвови На Кошули

Вонкос Дуксери За Мажи Расчистување На Екипажот Пуловер На Вратот Блуза Божиќен Празник Печатени Топли Секојдневни Врвови На

Оценки на купувачот:

DEN 270.08
Од стоката
Во магацинот

Работиш напорно или тешко работиш? Во секој случај, ќе сакате да завршите во кадифен, пријатен комфор на Овој Дуксер на Екипажот. Запознајте го вашиот нов дуксер за сезоната-Вратот На Екипажот. Изработен во супер-меко руно, овој пријатен пуловер ве одржува топло и здраво цела сезона. Класично едноставно, овој врв од руно лесно се лизга преку вашата омилена маичка за дополнителен слој на топлина или го зема денот соло. Машка Есенска Мода Еднобојна Јакна Џемпер Секојдневна Јакна Карактеристики : 1. Карактеристики : Секојдневни Врвови, кариран костум, ревер,Еднократни гради,Верзијата има стил, модерни дизајни и бесплатни,Елегантни и,комбинација на мода, уметност и слободно време и удобност. 2. Материјал : , обликувана верзија, лесна за брчки, Изработена од ткаенина, лесна мека и удобна. 3. Палтото го прави повеќе секси и привлечно за носење. 4. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Пролет. 5. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 1111 microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7.8 unnormal0 информации За Производот : Сезона : Aut,Зима Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Полиестер (95% полиестер, 5% спандекс) Тип На Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Долга Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Парчиња Врвови Си. Нашите Машки Дуксери се изработени со најквалитетни материјали, обезбедувајќи долготрајна издржливост и лесно одржување. Достапно во збир на трендовски обични основни бои и различни големини, вклучувајќи Редовни И Големи И Високи. Модерен дизајн Дуксери : нашата колекција машки Дуксери се одликува со класичен спортски стил кој е едноставен, но стилски, погоден за различни прилики. Достапно во повеќе бои, можете да мешате и да одговарате за да создадете повеќе модни стилови што одговараат на вашиот личен вкус. Прилика : Разноврсна За Сите Секојдневни И Активни Спортови На Отворено, Тренинг, Трчање, Голф, Бејзбол, Риболов, Пешачење, Работа, Салон, забава во Теретана,состанок,патување итн.Одличен подарок за семејството и пријателите, особено младите мажи, двојка дуксер со качулка. Одличен дуксер за забава!. графички дуксери за мажи на продажба. Дуксери За Мажи Дозвола. Атлетски Дуксери За Мажи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата