.

.

Гроздобер Печатење Подуени Ракави Блуза

Гроздобер Печатење Подуени Ракави Блуза

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Гроздобер Печатење Подуени Ракав Блуза. Добијте уникатен, гроздобер изглед со оваа цветна блуза со корсет со коски со подуени ракави. Обидете се да го спарите со кожени панталони со висок струк, ѓердан, обетки и чанта за вечера. Купувајте го нашиот избор на стилски и удобни дизајни за сите прилики денес!. Полиестерска ознака за упатства за нега.Увезени. Големина На Половината 30.3"-34.2"26"15.7"М31.9"-35.8"27.5"16.1"Л34.2"-38.2"29.9"16.5" Гроздобер Печатење Подуени Ракав Блуза.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата