.

.

Пунтоко плус Големина Блузи клиренс, Жени Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Мета Блузи Туника Блуза Морнарица 14

Пунтоко плус Големина Блузи клиренс, Жени Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Мета Блузи Туника Блуза Морнарица 14

Оценки на купувачот:

DEN 143.84
Од стоката
Во магацинот

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Маичка Блуза Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Ново! Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето На Овој Врв ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Со Големина : XXXL Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126см/49.61 "Должина : 76см/29.92" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Одлично за шорцеви,Фармерки или хеланки. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата