.

.

Типографија и цитати на пистата авенија и цитати за печатење на wallидни уметности „Сè е смирено, сè е светло“ мотивациони цитати и изреки - злато, кафеава

Типографија и цитати на пистата авенија и цитати за печатење на wallидни уметности „Сè е смирено, сè е светло“ мотивациони цитати

Оценки на купувачот:

DEN 1071.84
Од стоката
Во магацинот

Сè е мирно, сè е светло, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата