.

.

Kali_store Комбинезон Момче Бебе Долги Ракави Ромпер Повик Решетка Комбинезони Облека, Сива

Kali_store Комбинезон Момче Бебе Долги Ракави Ромпер Повик Решетка Комбинезони Облека, Сива

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Новороденче Новороденче Момчиња Девојчиња Крпеница Цврст Мечка Уво Со Качулка Дуксер Ромпер Облека За Боди 3 Месецисезона : Aut, Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Материјал-Летна облека за бебе момче изработена од памучна ткаенина, мека и дише, пријателска за кожата на вашето бебе. Дизајн-без Ракави, дизајн на печатење, фина изработка, ги прават вашите деца да изгледаат модерно и слатко. Повод-Погоден За различни прилики, како што се дома, секојдневно, секојдневно носење итн. Подарок-тоа не е само одличен подарок за вашите деца, туку и одличен роденденски или празничен подарок за децата на вашето семејство и пријатели. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете вистинската големина за вашите бебиња.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата