.

.

Cethrio Midi Фустан-Лето Мода Секси Повик Надвор Рамо Ракав Печатени Фустани Црвено

Cethrio Midi Фустан-Лето Мода Секси Повик Надвор Рамо Ракав Печатени Фустани Црвено

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Цетрио Миди Фустан-Летна Мода Секси Лежерни Фустани Со Печатени Ракави Црвени Женски Фустани За Лето Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. СОВЕТ!!!Постојат некои разлики помеѓу нашите големини на облека и стандардните големини што се користат во Соединетите држави, затоа не заборавајте да се повикате на табелата со големини што ја даваме за да ја избереме облеката со точна големина. Женски Фустан За Летна Големина Табела : (XL )Големина : S - - - - - Големина. : SmallUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 39.37"Sleeve : 5.51"Hip : 34.65"Length : 53.15"Size : MSize. : MediumUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 41.34"Sleeve : 5.91"Hip : 36.61"Length : 53.54"Size : LSize. : LargeUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 43.31"Sleeve : 6.30"Hip : 38.58"Length : 53.94"Size : XLSize. : X-LargeUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 45.28"Sleeve : 6.69"Hip : 40.55"Length : 54.33"Size : XXLSize. : Хх-Големи - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 48.03"Ракав : 7.09"Колк : 43.31" - - - - Должина : 54.72". Жените Се Облекуваат За Лето Детален опис : Бои : Црвена Големина : XLMaterial : Полиестер Пол : Жени Сезона : Пролет, Лето, Fall Повод : Дневна, Секојдневна, Дебелина На Забавата : Стандардно Вклопување : Одговара на Големината Земја На Потекло : Увезена, Произведена во Кина. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Пакет вклучуваат : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат . Женски Фустан За Летна Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита на Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Така, Можете да ја купите Нашата Женска Облека За Лето со доверба!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата