.

.

Марвел Отров Лесен Руно Фрли Ќебе

Марвел Отров Лесен Руно Фрли Ќебе

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Отровот е супернегативец кој се појавува Во Американските стрипови објавени од Стриповите На Марвел, најчесто во асоцијација со Спајдермен. Вонземскиот симбиот ќе добие голема филмска слика во октомври 2018 година во која глуми Том Харди Како Том Харди Како Еди Брок / Веном. Во филмот, новинарот Брок е врзан за вонземски симбиот што му дава супермоќи. ЦВРСТО И ТОПЛО : Лесното ќебе за фрлање Руно Од Марвел Е меко на допир-совршено за пријатна ноќ на гледање филм!. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од меко 100% Полиестерско Руно за врвна мекост и долготрајна јачина, ќебето мери 40 х 60 инчи. КУЛ ДИЗАЈН : црното ќебе за фрлање прави Да изгледа како Отровот да излегува од него!. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Нашиот кадифен новитет ќебе е лиценциран производ На Марвел стрипови. УНИКАТЕН ПОДАРОК : Прави кул додаток во секоја спална соба или канцеларија! Одлично за секоја пригода!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата