.

.

фустани за Женски Плус Големина V-Вратот Ретро Прашка Плисирани Тенок Одблесокот Здолниште Фустан

фустани за Женски Плус Големина V-Вратот Ретро Прашка Плисирани Тенок Одблесокот Здолниште Фустан

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.22" = Должина : 114cm/44.94" = Половината : 92cm/36. Женски Плус Големина V-Вратот Ретро Прашка Плисирани Тенок Одблесокот Здолниште Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето.37" = Половината : 88cm/34.80" = Должина : 115cm/45.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Сезона : Пролет/Лето Пол : Женски Стил : Дневен/Елегантен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст. Ова зависи од други физички променливи, на пр.65" = Должина : 113cm/44.07" = Должина : 112cm/44.80" = Половината : 84cm/33.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Ова зависи од други физички променливи, на пр. Големина : XXXXL = Биста : 92-104cm/36. Големина : XXL = Биста : 84-96cm/33.50" = Должина : 111cm/43.22" = Половината : 80cm/31.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.28" есенски фустани за жени 2021 црн фустан бел фустан фустани матурски фустани 2017 џемпер фустан за жени породилен фустан венчаници за жени фустани за велигденски фустан за жени фустани за враќање дома фустан фустан со долги ракави за жени црн фустан фустани За ЖЕНИ фустани ЗА ВРАЌАЊЕ Дома 2017 фустани За венчавки фустани за гости за жени џемпер фустан женски фустани коктел Фустани црвен фустан велигденски фустани за жени матурски фустани 2019 есенски фустани зелен фустан виолетова фустан матурски фустани 2018 бел фустан женски летни фустани за жени секојдневен розов фустан венчаници за жени секојдневен есенски макси фустан за жени ренесансен фустан жени свечени фустани за жени вечерен породилен фустан за фотосесија плус големина фустан девојки фустани 7-16 новогодишни фустани за жени падне фустан секси фустани за жени самовила фустан готски фустан.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Големина : XXXL = Биста : 88-100cm/34. Големина : XXXXXL = Биста : 96-108cm/37. Опис : Специјален дизајн на половината од прашка изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален дизајн на половината од прашка изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата