.

.

Домашна Динамика Трентон Утеха Традиционален Дијамант Текстура Кујна Мат, Сива, 17 x39

Домашна Динамика Трентон Утеха Традиционален Дијамант Текстура Кујна Мат, Сива, 17 x39

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Уживајте во удобноста за време на секојдневните задачи во кујната Со трентон Утеха кујнска подлога Од Домашна Динамика. Оваа кујнска подлога има дизајн на дијаманти алувер кој лесно ќе го ажурира вашиот постоечки декор. Оваа пвц подлога е издржлива и идеална за секаде каде што може да стоите за олеснување додека работите, готвите или чистите. Конструирана со текстура пвц подлога, оваа кујнска подлога обезбедува површина отпорна на лизгање за безбеден чекор на која било рамна површина. МАТ ПРОТИВ ЗАМОР : оваа кујнска подлога помага да се ослободите од стресот и болките на нозете, грбот и зглобовите, а истовремено дава изјава за секој простор. ПОДЛОГА ШТО не СЕ ЛИЗГА и ИЗДРЖЛИВА : Оваа подлога е конструирана со машински изработен пвц врв и подлога за текстура што обезбедува безбедна површина отпорна на лизгање за безбеден и сигурен чекор. ДАМКИ И ОТПОРНИ НА МАСЛО : Никогаш не грижете се за излевање или повторно правење хаос со оваа водоотпорна подлога. Тој е отпорен на дамки и масло и лесен за чистење. РАЗНОВИДЕН и ФУНКЦИОНАЛЕН : Ажурирајте го вашиот кујнски декор или домашна канцеларија со оваа подлога. Совршен за употреба под кујнскиот мијалник, покрај шпоретот, во близина на вашиот работен простор или дури и во просторијата за перење. ЛЕСНА НЕГА : оваа кујнска подлога лесно се чисти. Исчистете со влажна крпа и благ детергент, исушете го воздухот. ДИЗАЈН НА ДИЈАМАНТИ АЛОВЕР : дизајнот на дијаманти аловер на кујнската подлога Трентон Солас нуди модерен изглед кој ќе го подобри вашиот декор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата