.

.

Едноставно Маргаритка 2' 3' Бран Врвот Сина Живот Цвет Дијамант Пролет Шенил Килим

Едноставно Маргаритка 2' 3' Бран Врвот Сина Живот Цвет Дијамант Пролет Шенил Килим

Оценки на купувачот:

DEN 3216.32
Од стоката
Во магацинот

Оживејте го вашиот декор со нашиот трендовски Дијамант За Спасување Со Едноставно Маргаритка 2' х 3' Бран Врвен Син Дијамантски Дијамантски Пролетен Шенил Од Нашите Цели, Тикви и Собирање Колекција. Секој ќе ужива во стилот донесен во вашата кујна или дневна соба од овој украсен тепих од шенил! Ова И сите смели и освежувачки дизајни Од Нашата Колекција Цели, Тикви и Собири сигурно ќе го подобрат секој простор во вашиот дом! Секој од нашите килими е стилски и функционален со наредени рабови. Се предлага подлога за тепих што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за области со голем сообраќај. Наредени рабови. Не-пропадна тепих рампа предложи. Хемиско Чистење/Чисто Место.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата