.

.

- килим на „Вашингтон Националци“, Ултимат 5'x8 '

- килим на „Вашингтон Националци“, Ултимат 5'x8 '

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Прославете ја својата случајна со маж пештерски мат од решенија за лиценцирање на спорт! МАТ се одликува со официјално лиценцирано тимско лого со "Човечка пештера " со големи смели букви. 100% најлон тепих има живописни вистински тимски бои. Рециклираната поддршка за винил со не-лизгање со серодни граници додава издржливост. Машина за перење; Вакуумот редовно и забележете чист за секое лесно и брзо чисто. Лиценцирани производи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата