.

.

Женски Фустани Женска Еднобојна Без Грб Плисирана Должина На Подот Долг Фустан Темперамент Тенок Суспендиран Фустан Летни Фустани За Жени

Женски Фустани Женска Еднобојна Без Грб Плисирана Должина На Подот Долг Фустан Темперамент Тенок Суспендиран Фустан Летни Фустани

Оценки на купувачот:

DEN 431.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : С Биста : 74-88см/29,13-34,65" Половината : 62-70см/24,41-27,56" Колк : 85-94см/33,46-37,01" Големина : М Биста : 78-92см/30,71-36,22" Половината : 66-74см/25,98-29,13" Колк : 89-98см/35,04-38,58" големина : л биста : 82-96см/32,28-37,80" половината : 70-78см/27,56-30,71" колк : 93-102см/36,61-40,16" женска еднобојна секси плисирана должина на подот со грб долг фустан темперамент тенок фустан за суспендирање карактеристики : материјал : Полиестер измешајте. Женски секси фустан со трегер без грб, користејќи ткаенина, мека и пријателска за кожата, лесна и дише, ретро 90-ти, елегантна женска облека ,esетска облека. жени, ве молиме изберете поголема големина. Благодарам.Карактеристики : фустан Со задник Без Грб, долга чанта за да ги покаже атрактивните облини на телото на жената. Еднобојна, модерна улична облека од 21 век.Стил : плетена партија клуб фустан, елегантен коктел фустан. Без разлика дали станува збор за јака за капка, длабок V-врат или дури и фустан без прерамки може да биде дизајниран. за различни чевли како што се сандали, стилети, потпетици, чизми, клинови.€ Прилика : Погоден За фотографија, одмор, патување, плажа, крајбрежје, меден месец, свадба, викенд, танцување, состаноци, ноќни активности, одмор, скара, социјални активности, семејни состаноци, забави, родендени, с, сценски настапи, прослави, шопинг, улица.Пакетот вклучува : 1* фустан без грб. Се препорачува да се мијат со рака во не белилото, и нека се исуши. Погоден за жени, дами, девојки, ќерки, сестри, сопруги, женски пријатели. жени, ве молиме изберете поголема големина. Благодарам.Женска Еднобојна Секси Без Грб Плисирана Должина На Подот Долг Фустан Темперамент Тенок Суспендер Фустан Материјал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 340gpackage големина : 35x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Натпревар : Можете Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит Од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки Или Дури И Патики. Погоден За Состанување,Излегување,Ноќно Излегување,Канцеларија, Коктел Забава И Секојдневно Носење.Одличен Подарок За Мајка,Сопруга,Ќерка Или Пријател. цветен фустан за жени. бохо фустан за жени. летен фустан.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата