.

.

Базиреј Фустани За Жени Секојдневни, Каузални Фустани, Сарафани Без Ракави За Жени А-Линија Печатени Летни Фустани Со Средна Должина Благородни Фустани Разнобојни

Базиреј Фустани За Жени Секојдневни, Каузални Фустани, Сарафани Без Ракави За Жени А-Линија Печатени Летни Фустани Со Средна

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Жените Секојдневен Летен Печатен Резервоар Без Ракави Фустан Шупливи Надвор Лабава Плажа Фустан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Multicolor Size : Должина На Ракавот : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Фустан Со Средна Должина : А-Ленено Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав,сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневна, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Компјутерски Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Жените Секојдневен Летен Печатен Резервоар Без Ракави Фустан Шупливи Надвор Лабава Плажа Фустан. Тркалезно Деколте А-Линија;Патување Печатени Летни Фустани. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани. Дами Без Ракави Летни Фустани ;Летни Фустани Со Средна Должина ;Сарафани за Жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата