.

.

Абтел Дами Летна Плажа Сарафан Без Ракави Мини Фустани Лабава Кратка Облека Жени Хавајски Улица Црвена М

Абтел Дами Летна Плажа Сарафан Без Ракави Мини Фустани Лабава Кратка Облека Жени Хавајски Улица Црвена М

Оценки на купувачот:

DEN 431.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневен А Линиски Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветен Печатен Боја : Црна, Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Квадратна Должина На Ѓердан : Кратка Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, лето, aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани Главно Се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Мини Фустан. Дизајнот на квадратниот Врат И Лулашката На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Без Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Широк Фустан За Рамо, Фустан Со Копчиња Без Ракави, Бохо Цветен Фустан, Краток Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Цветниот Краток Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата