.

.

drpgunly Фустани За Жени Моден Фустан За Жени Долг Макси V Врат Лабав Фустан За Печатење Без Ракави Бохо Плажа Сарафан Секси Џеб Моден Фустан Летни Фустани Комода Сина Л

drpgunly Фустани За Жени Моден Фустан За Жени Долг Макси V Врат Лабав Фустан За Печатење Без Ракави Бохо Плажа Сарафан Секси

Оценки на купувачот:

DEN 255.84
Од стоката
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : С Биста : 94см/37.01 "Должина : 145см/57.09". Големина : М Биста : 100см/39.37 "Должина : 147см/57.87". Големина : Л Биста : 106см/41.73 "Должина : 149см/58.66". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Должина : 151cm/59.45". Големина : XXL Биста : 118cm/46.46 "Должина : 153cm/60.24" фустани за жени 2023 летни фустани 2023 гардероба. Моден Фустан За Жени Долг Макси V Врат Лабав Фустан За Печатење Без Ракави Бохо Сарафан На Плажа Секси Џебен Моден Фустанкарактеристики : + Материјал●Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. За Претстојните сите денови. Questrates € овој секојдневен Летен Макси Фустан опремен со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . `+ Стил! ова Е Долг Фустан што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. ①Прилики и должина за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.Сезона : Алгендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода,Каузална. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата