.

.

Аларм Часовници Цица Збор Дизајн Стилски Кошули Со Кратки Ракави За Жени, Изразете Ја Вашата Личност Со Шик Дезени

Аларм Часовници Цица Збор Дизајн Стилски Кошули Со Кратки Ракави За Жени, Изразете Ја Вашата Личност Со Шик Дезени

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Подигнете го вашиот секојдневен стил со оваа разноврсна Маица која ја спојува удобноста со модата во тренд. Направен од мешавина од висококвалитетни материјали, нуди лесно и меко чувство против вашата кожа. Идеална и за лежерни викенди и за секојдневни излегувања, Оваа Маица е безвременско парче кое без напор го надополнува вашиот личен стил. 1. 95%Полиестер, 5% Спандекс, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек и дише текстил со извонредно шиење исклучително удобно и ладно на допир. 2. Целосно посветени на дизајните На Маици, имаме стотици дезени во продавница, дојдете и пронајдете своја атмосфера и идеална за слоевитост или носење сами. Ако сакате лабаво каузално вклопување, нарачајте големина нагоре. 3. Машинско перење. Не паѓајте обидете се 4. Погоденза сите прилики, може да се носи во затворени простории и на отворено, дома, шопинг,забави, пешачење, спорт, патување итн. 5. Одкласични ленти до сложени геометриски дизајни, можете без напор да го менувате вашиот изглед секој ден. Изработена од врвни материјали, маичката гарантираудобност и издржливост. 6. Оваа кошула е наменета за разноврсност, што ја прави одличен избор за носењена свој или слоевитост. Без напор ги надополнува различните дна како аспанти, фармерки, хеланки и патики, создавајќи опуштен летен ансамбл.Покрај тоа, таа беспрекорно преминува во вашата есенска и зимска гардероба како пријатно парче за слоевитост.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата