.

.

Минесота Можам Да Одам По Таа Смешна Игра На Зборови Женска Маица Дами Теи Бриско Брендови Х

Минесота Можам Да Одам По Таа Смешна Игра На Зборови Женска Маица Дами Теи Бриско Брендови Х

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

Сакате нешто свежо за вашиот плакар? Те покривме со оваа женска маичка. Носете го за гордо прикажување секогаш ќе го нарекувате ова место дома. Исто така, прави забавен подарок што се издвојува од нормата! ГОЛЕМИНА X ГОЛЕМ : Постигнете совршено вклопување за неа со нашата големина X голем, со ширина на градите/предна должина од 23,25"x 28", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. ПОЛУ-ВГРАДЕН КРОЈ : Доживејте безвременски стил со нашиот полу-монтиран крој, дизајниран за поцврсто вклопување со контурирана силуета. Оваа облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата