.

.

Симплмасигени Денот Независноста Жените Плус Големина Блузи Дозвола Женско Лето Мода V-Вратот Маица Обичните Ракави Резервоарот За Печатење Елек Блузи

Симплмасигени Денот Независноста Жените Плус Големина Блузи Дозвола Женско Лето Мода V-Вратот Маица Обичните Ракави Резервоарот

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Женска Летна Модна Маица Со Врат, Секојдневен Елек За Печатење Без Ракави, Карактеристики : гроздобер класичен Костим За Маица за хумор, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Што Дише и удобно Со истегнување, тенок и костум за пролет и лето дизајнот на Вратот на Екипажот ве прави попривлечни.Машинско перење ладно со слични бои, Сув Материјал на тивок оган : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето,American Американско Знаме,САД,слатки детали за јаката, лабави ракави за поголеми раце, должина на ракавите може да се сменат според временските услови. Оваа блузи/блузи/маица е прилично пространа, може добро да го скрие стомакот. Дизајнот за кроење прави да изгледате витко. Должината е доволно долга за да ги скрие стомакот и задникот. Блузи/маица/Туники/Маица за жени мажи лесен за носење. Одлично оди со панталони, фармерки и хеланки, ќе изгледате многу потенок отколку што навистина сте.Сакаат да носат лабава фит, течни врвови и блуза Во Пролет или жешко Лето како нас. Детали - - - Преголемо лабаво вклопување, закопчана кошула Хенри В-врат/Тркалезен Врат, од салата до дворот, оваа прекрасна Блуза/туника/блуза/маица ќе го има вашето срце цела сезона. Повод : Денот На Независноста, 4 јули, Датира, Партија, Вечер, Повик, Патување, Дома, Канцеларија, Вокација, Плажа, мајчинство итн. Инструкции за перење : Препорачајте миење на рацете ладно под 40€, ќе ја задржи својата форма подобро. Не избелувајте, не сушете се.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата