.

.

Женски Летни Врвови Клиренс

Женски Летни Врвови Клиренс

Оценки на купувачот:

DEN 355.36
Од стоката
Во магацинот

Дами Врвот Цветни Печати V-Вратот Краток Ракав Копче Маица Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483492cm/36.22"39cm/15.35"42cm/16.54"69cm/27.17"M6103696cm/37.80"40cm/15.75"43cm/16.93"70cm/27.56"L81238102cm/40.16"41cm/16.14"44cm/17.32"71cm/27.95"XL101440108cm/42.52"42cm/16.54"45cm/17.72"72cm/28.35"XXL121642114cm/44.88"43cm/16.93"46cm/18.11"73cm/28.74"XXXL141844120cm/47.24"44cm/17.32"47cm/18.50"74cm/29.13" Рачно Перење/Машинско Перење. Ве молиме изберете ја големината што ви треба според табелата со големини или побарајте услуга за клиенти, ние обезбедуваме совршена услуга. Одличен подарок за родителите, висок квалитет е загарантиран, а материјалот е дише и здрав.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата