.

.

Филе Менс Тенок Копче Јака Кошули Краток Ракав Врвови Лето Повик Мускулите Маица

Филе Менс Тенок Копче Јака Кошули Краток Ракав Врвови Лето Повик Мускулите Маица

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XLChest(cm)112118124130 Chest(inch)44. Боја на предметот : Бела, Црна,Сафир,Портокалова,Црвена, темносина, Светло сива(како што покажуваат сликите). Големина На ознака : М-2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата