.

.

Кафепрес - Црвена Машка Луксузна Маица - Машка Три-мешавина Маица

Кафепрес - Црвена Машка Луксузна Маица - Машка Три-мешавина Маица

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа маичка со кратки ракави со три мешавини има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за маици. Меката ткаенина изгледа добро како што се чувствува, а оваа маичка е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични подароци за новини за него, млади или стари. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА. Кошула со кратки ракави со страничен спој за повеќе полу-опремено чувство. Нашите машки три-мешавини графички маици се професионално испечатени со уникатни дизајни. За одлично вклопување, ладно миење во машина со слични бои, исушете го ниско. 25/25/50 вискоза/чешлан прстен откачи памук/полиестер. Увезени. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата