.

.

Женски Летен Макси Фустан, Дами Секојдневен Лабав Макси Здолниште Без Ракави Цветен Принт Плажа Макси Фустан Со Џебови Плисиран Фустан Памучен Фустан Фустан На Пл?

Женски Летен Макси Фустан, Дами Секојдневен Лабав Макси Здолниште Без Ракави Цветен Принт Плажа Макси Фустан Со Џебови Плисиран

Оценки на купувачот:

DEN 295.84
Од стоката
Во магацинот

Женски Летен Макси Фустан, Дами Секојдневно Лабаво Макси Здолниште Без Ракави Цветен Принт На Плажа Макси Фустан Со Џебови Плисиран Фустан Фустан Од Памучна Плажа Карактеристика : Материјал : полиестерска памучна сезона : лето : женска прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерска Дебелина : стандарден опис : ве Молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите!Боите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете разлики од 1-3 см поради рачно мерење, благодарение (сите мерења се во см, ве молиме забележете 1 см = 0,39 инчи)Женска Облека; Дами Летни Фустани За Забави, изработени се од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носењеоблечи се дише и удобно за носењеприлика : Секојдневен, Патување, Секојдневен Живот, Забава, Канцеларија, Училиште, Семејство, Одмор, собирање. Погоден за пролет, лето и autжени Летни Фустани Летни Еднобојни Макси Фустан Без Прерамки Фустан Со Шлиц На Плажа Фустан За Забави Клуб Фустан Црнклучуваат : Пакетот Вклучува : 1 х Дами Dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths483290cm/36.22"108cm/42.52"120cm/47.24"143cm/56.30"M6103496cm/37.80"112cm/44.09"124cm/48.82"144cm/56.69"L81236101cm/39.76"116cm/45.67"128cm/50.39"145cm/57.09"XL101438106cm/41.73"120cm/47.24"132cm/51.97"146cm/57.48"XXL121640111cm/43.70"124cm/48.82"136cm/53.54"147cm/57.87"XXXL141842116cm/45.67"128cm/50.39"140cm/55.12"148cm/58.27"XXXXL162044121cm/47.64"132cm/51.97"144cm/56.69"149cm/58.66"XXXXXL182246126cm/49.61"136cm/53.54"148cm/58.27"150cm/59.06" € Ткаенина : 95% Полиестер, 5% Спандекс, мека, удобна, еластична, пријателска за кожата. ①Карактеристики : Истегнување, Секојдневен стил, Без Ракави, Тркалезен врат, над должината на коленото, Еластична на половината, Не обложена, фустан на плажа, совршен е за лето, Пролет и fall. €Дизајн} : Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите,правење коса и шминка, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики. `+Прилика : Плажа/Секојдневен/Забава/Шопинг/Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 21038 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата