.

.

Макси Фустани За Жени Вратот На Екипажот Краток Ракав Сплит Макси Фустан Обична Обична Боја За Вратоврска Цветна Маица За Печатење Долги Фустани Со Џебови

Макси Фустани За Жени Вратот На Екипажот Краток Ракав Сплит Макси Фустан Обична Обична Боја За Вратоврска Цветна Маица За Печатење

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

52 "Рамо : 42cm/16.37" Рамо : 40см/15. Големина : XXXL Биста : 112cm/44.94 "Рамо : 41cm/16. Големина : С Биста : 92см/36.31 "Должина : 130см/51.Уникатен неправилен фустан полите на дното, едноставен, но модерен дизајн со големина S 5 XL достапен, погоден и лесно се вклопува за повеќето жени со различна возраст и фигури.75 "Ракав : 14. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.Сезона : Лето, Aut : Женска Прилика : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Фустан Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни.54" Ракав : 15.Жени Обични Коленото Должина Екипажот Краток Ракав со Џебови Туника Маица Фустан.96 "Ракав : 13.14 " Ракав : 15cm/5.09 "Рамо : 43cm/16.71" Должина : 132см/51.10 "Должина : 134cm/52.35 "Ракав : 14см/5.30" Должина : 135cm/53.51" Должина : 131см/51. Големина : XXL Биста : 108cm/42.5 " Тежина 105lb, големина S е лабава одговара за неа. Лабав стил на вклопување, удобен за носење, многу добар за кожата .91" Должина : 133cm/52.80" Рамо : 39см/15. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Модел информации во Слики Висина 5 ' 8.22" Рамо : 38см/14.Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Достапно Од Залиха, Брза Испорака.93 " Ракав : 16cm/6. Големина : М Биста : 96см/37. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Женски Краток Ракав Сплит Макси Фустан Секојдневен Обичен Вратоврска Боја За Печатење Маица Долги Фустани Со Џебовикарактеристики : полиестерски спандекс увезен Затворач За вратоврска Материјал За Перење Растеглив, Принтот е Супер Мек и Удобен. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Големина : XL Биста : 104cm/40.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата