.

.

Женски Обични Кратки Ракави Копче Надолу Еластична Половината Замав Фустани, С-3XL

Женски Обични Кратки Ракави Копче Надолу Еластична Половината Замав Фустани, С-3XL

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Женски Летен Секојдневен Кружен Врат Со Еднобојна Секси Половината На Вратот СО Краток Ракав КАРАКТЕРИСТИКИ На Фустанот : Материјал За Миење Машини : ткаенина погодна за Кожата. Стил : фустаните со туника прифаќаат меки ткаенини е толку мазна,квалитетна,лесна и воздушна, совршена за топло лето! Лабава полите костум за сите тип на телото може да биде лесно се облекуваат и се облекуваат надолу.Не наредени, плажа фустан, тоа е совршено за лето, Пролет И fall. Повод : Широк туника фустан костум За Плажа/Повик/Партија/Шопинг/Работа/Надвор/Дома/Свадба/Училиште/Боемски стил. Доколку сте незадоволни од купувањето,чувствувајте се да не контактирате. Совети : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме навреме. Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Пол : Женски Повод : Дневен Тип На Шема : печатена ткаенина должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандардна Тежина : 330гр што добивате : 1пц Женска Облека Големина САД ЕУ Велика БРИТАНИЈА Должина На Биста Л 8 38 12 101см/39.76" 95см/37.40" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 101см/39.76" Должина : 95cm/37.40" Големина Шема : Големина : s Сад : 4 Еу : 34 Велика Британија : 8 Биста : 91cm/35.83" должина : 93cm/36.61"Големина : M САД : 6 Еу : 36 велика британија : 10 биста : 96cm/37.80" должина : 94cm/37.01"ГОЛЕМИНА : L САД : 8 ЕУ : 38 Велика британија : 12 биста : 101cm/39.76" Должина : 95cm/37.40"големина : Xl Сад : 10 Еу : 40 Велика Британија : 14 биста : 106cm/41.73" должина : 96 CM/37.80"Големина : Xxl сад : 12 еу : 42 велика британија : 16 биста : 111cm/43.70" ДОЛЖИНА : 97 CM/38.19"Големина : xxxl сад : 14 еу : 44 Велика Британија : 18 Биста : 116см/45.67" должина : 98см/38.58" Материјал : Полиестер + Спандекс, В Врат, без ракави, цврста боја, УКРАСЕНИ КОПЧИЊА НАПРЕД,ЕЛАСТИЧЕН Фустан во Висок појас совршено ја покажува вашата добра фигура. Уникатен Дизајн : мини фустанот со кратки ракави се фокусира на дизајнот на вклопувањето, должината на коленото или малку погоре и доволно долго, ја користи верзијата А-Линија, може да ги покаже вашите облини и прилично добро да го скрие стомакот. Појавување : го сакаме ова фустан од линија во комбинација со некои слатки сандали или дрзок пар потпетици за вкусен и женствен изглед! направете фустанот да ја истакне авангардната текстура. Повод : Погоден за секојдневен ден, канцеларија, датира, одмор, патување, плажа, надвор за забава, направи трендовски изглед!. Забелешка : ве Молиме имајте предвид дека ова копче не е само декорација и може да се отвори. Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, без белило.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата