.

.

Докерс Машки Класичен Фит Паметен Технолошки Град Технолошки Панталони За Панталони

Докерс Машки Класичен Фит Паметен Технолошки Град Технолошки Панталони За Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Оваа рационализирана и ултрамодерна технолошка панталона ги содржи најновите иновации во удобноста. Инженеринг со Нашата Паметна ткаенина 360 Tech, нудејќи технологија за истегнување и отстранување на влага на ниво на перформанси. Вклучува меки вискозни влакна добиени од одржливо собрано дрво. Само вистинската количина на тенок со директно отворање на ногата. Аранжманите и џебовите за складирање го прават ултра-функционален додека го одржуваат остар. Флекс Удобност Појас.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата