.

.

Акихол Машки Поло Маици Перформанси Со Кратки Ракави Поло Кошула Плажа Лето

Акихол Машки Поло Маици Перформанси Со Кратки Ракави Поло Кошула Плажа Лето

Оценки на купувачот:

DEN 272.00
Од стоката
Во магацинот

Летен Секојдневен Тренд На Плажа Со Пруги Модна Широка Кошула Со Кратки Ракави За Мажи Пакувајте Машки Маици Лето Секојдневен Тренд На Плажа Со Пруги Модна Широка Кошула Со Кратки Ракави За Мажи. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 20х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ткаенина-ткаенина погодна за Кожата ви овозможува дишење, меко и удобно чувство цел ден. Дизајн-Прикажи секојдневен и ретро стил.Тенок одговара поло маици за мажи. Повод-Одличен за забава,ноќен клуб,плажа,на отворено,работа во канцеларија,пренос во живо,голф,пешачење,кампување,запознавање, деловен и летен одмор. Натпревар-пар поло маици за мажи со тексас,чино панталони,шорцеви,стебла за пливање или други секојдневни панталони.Барајте лежерен, но класичен изглед . Големина-ве Молиме внимателно проверете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ пред да нарачате машки поло маици.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата