.

.

Летен Женски Ракав Цветен Принт Кошула Со Пруги Фустан Секојдневен Фустан За Забави

Летен Женски Ракав Цветен Принт Кошула Со Пруги Фустан Секојдневен Фустан За Забави

Оценки на купувачот:

DEN 516.64
Од стоката
Во магацинот

2023 Летен Женски Ракав Цветен Принт Кошула Со Пруги Обичен Фустан За Забави. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 268гр. големина На Пакетот : 20х15х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" ракав : 60cm/23.62" Должина : 93cm/36.61"Големина : M Биста : 99cm/38.98" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 94cm/37.01"Големина : L Биста : 103cm/40.55" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 95см/37.40"големина : xl биста : 107cm/42.13" ракав : 63cm/24.80" Должина : 96cm/37.80"големина : xxl Биста : 111cm/43.70" ракав : 64cm/25.20" Должина : 97cm/38.19"големина : Xxxl биста : 115cm/45.28" ракав : 65см/25.59" должина : 98см/38.58" долг плисиран лабав фустан за нишање, едноставен И лесен За облекување. Свечени Фустани За Жени Вечер Фенси Фустан За Жени. Супер Шик И Елегантен Во Овој Фустан Со Кошула Со Цветни Принтови Со Ракави Во Кафез. Миди Фустан Со Ракави Чипка Полу Формални Фустани За Жени. Фустан до колена, За Секојдневно Секојдневно Носење, Забава, Клуб, Работа, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Плажа Итн. Женски Фустани Со Светки над Целиот Фустан. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Последната Слика За Да Ја Изберете Најсоодветната Големина. Врвни Фустани Фустани плус Големина. Фустаните Се Комбинирани Со Хеланки, Хеланки Или Со Палта, Јакни, Џемпери Во Пролет, Fall И Зима. Жените Се Обвиткуваат Околу Фустан Годишнина Фустан За Жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата