.

.

Расчистување на лизехин Машка Модна Голема И Висока Јакна На Отворено Јакна Со Едно гради Алатки За Бејзбол Униформа ЈАКНА Греј 3XL

Расчистување на лизехин Машка Модна Голема И Висока Јакна На Отворено Јакна Со Едно гради Алатки За Бејзбол Униформа ЈАКНА Греј

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Машка модна секојдневна јакна на отворено јакна со едно гради алатки за бејзбол униформа јакна карактеристики : 1.Затворање На Копчето.Машинско Перење.2. ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ машки Задебелени Јакни користат цврсти стапчиња, цврсти копчиња, нехемиски вкус.3.ПОВОД-Јакна Со Жан со долг ракав е совршена за плажа, лов, риболов, кампување, пешачење, работа, пешачење, активности на отворено, лизгање.4.СТИЛСКИ - оваа јакна отпорна на ветер во урбан стил е совршена облека за начин на живот за мажи или тинејџери. Одлично е со фармерки, шорцеви, спортски панталони, враќање на училиште, работна облека, опрема за дожд или снег. 5.КЛАСИЧНИТЕ ЕЛАСТИЧНИ манжетни и полите обезбедуваат прилагоден изглед без да ја жртвуваат удобноста. И топло : Палтото со внатрешна изолација и надворешен слој отпорен на вода обезбедува дополнителна топлина и ги блокира ниските температури, така што сте подготвени за се што времето ќе ви го исфрли патот. Бесконечна ткаенина за истегнување : овој капут има ткаенина за дишење што овозможува истегнување, овозможувајќи екстремна флексибилност и целосен опсег на движење. пријателски за патување : Лесно спакувајте ја и чувајте ја оваа пуфер јакна мажите не можат да се заситат; лесната ткаенина и внатрешната изолација овозможуваат јакната да се вклопи таму каде што ви треба. Удобност и стил : оваа пуфер јакна сигурно ќе стане главен во вашиот плакар; понесете ја во работната торба, носете ја за ноќно излегување, како зимска јакна или како дел од вашата дневна облека.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата