.

.

Женски Зимски Ревер Копче Долгrenchот Палто Јакна Дами Шинел Облека

Женски Зимски Ревер Копче Долгrenchот Палто Јакна Дами Шинел Облека

Оценки на купувачот:

DEN 484.64
Од стоката
Во магацинот

Зимска женска топла јакна волна ревер ветробранско палто палто јакна мода ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Winter Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Стил : Мода, Каузална Тежина : 550-600g(S-XXL) Што добивате : 1pc Женски Капут ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големеус Сизеук Сизеу Size Bust Length S483494cm/37.01"62cm/24.41"M6103698cm/38.58"64cm/25.20"L81238102cm/40.16"66cm/25.98"XL101440106cm/41.73"68cm/26.77"XXL121642110cm/43.31"70cm/27.56"Size : Сус Големина : 4uk Големина : 8eu Големина : 34 Bust : 94cm/37.01"Должина : 62cm/24.41"Големина : Mus Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 36 Bust : 98cm/38.58"Должина : 64cm/25.20"Големина : LUS Големина : 8uk Големина : 12eu Големина : 38 Bust : 102cm/40.16"Должина : 66СМ/25.98"ГОЛЕМИНА : xlus големина : 10uk големина : 14eu големина : 40буст : 106см/41.73"Должина : 68СМ/26.77"големина : xxlus големина : 12uk големина : 16eu големина : 42буст : 110см/43.31"ДОЛЖИНА : 70см/27.56" технологија за задржување на топлина. Модерен Дизајн. Еластични Манжетни За Ракави.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата