.

.

Божиќ Жичен Работ Лента, Ролни Подарок Лента Занает Лента Железо Жица За Фестивалот Декорација За Денот На Благодарноста За Партијата

Божиќ Жичен Работ Лента, Ролни Подарок Лента Занает Лента Железо Жица За Фестивалот Декорација За Денот На Благодарноста За

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Божиќ Жичен Работ Лента, 2 Ролни Подарок Лента Занает Лента Железна Жица За Фестивалот Декорација За Благодарност За Партијатаспецификација : Тип На Ставка : Божиќна Лента Материјал : Лен + Железна Жица Големина На производот : Прибл. 500 х 7 см / 196,9 х 2,8 неапликација : Домашна декорација, декорација на фестивалот тежина : Прибл. 135g / 4.8 oz Color : Розова Пакет Листа : 2 ролни x Лента [Издржлив Материјал] Лентата е изработена од лен и железна жица, издржлива, не е лесна за носење и може да се чува долго време. [Создадете Празнични Чувства] изгледот е убав и концизен, ги задоволува потребите на декорацијата на празниците и може да создаде среќни празнични чувства. [Идеална Декорација] можете да ги користите овие панделки за украсување на вашите празнични занаети и да ги направите вашите занаети попривлечни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата