.

.

Модни Детски Играчки Секојдневен Носи Кукла Кратки Панталони Тексас Фармерки Облека Додатоци Кукли ПАНТАЛОНИ ЦРНО

Модни Детски Играчки Секојдневен Носи Кукла Кратки Панталони Тексас Фармерки Облека Додатоци Кукли ПАНТАЛОНИ ЦРНО

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Материјал : Памук. Количина : 1 парчиња. Одговара За : За 1/11 1/12 Кукли. Само панталони, кукли и врвот не се вклучени. Категорија за моделирање : облека за кукли. Боја : Сина/Светло Сина/Црна/Каки/Бела/Зелена/Сива. Стил : Бонбони Боја Кратки Панталони. Сосема нов со висок квалитет. Пакетот Вклучува : . 1 парчиња Кукла Шорцеви (не вклучувајќи ја куклата и други). Забелешка : . 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. 2.Ве молиме дозволете грешка од 0-2 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Мода 1/11 1/12 Детски Играчки Секојдневен Носи Кукла Кратки Панталони Тексас Фармерки Облека Додатоци Кукли ПАНТАЛОНИ ЦРНА.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата