.

.

Испорака и занаетчиски разни чамци дијаграм транспорт сликарство злато пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Испорака и занаетчиски разни чамци дијаграм транспорт сликарство злато пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави хартично во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : брод, транспорт, возило, динге, воден плоча, чамец, испорака и занает. Дизајн од Оливер effефри.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата