.

.

Комплет Мудреци Божиќно Раѓање Држачи за Свеќи 6.5

Комплет Мудреци Божиќно Раѓање Држачи за Свеќи 6.5

Оценки на купувачот:

DEN 460.64
Од стоката
Во магацинот

Додадете свеченост во секој дом со мудреците сет држач за свеќи за заострување. Тоа е совршен начин да додадете забавен акцент за секоја маса или како подарок за ширење празнично расположение. Набавете ги наскоро и поминете малку чудно време! Карактеристики на производот : керамички фигурини заострени држачи за свеќи (не е вклучена свеќа) Секоја фигурина е различен мудар човек за внатрешна и декоративна употреба само за чистење на бришење Со Мека влажна Крпа Димензии на секоја : 6,5 широк Материјал(и)" висок х 4" : Керамички Комплет од 3 мудреци заострени држачи за свеќи. Секој носител прикажува мудар човек со својот дар За Бебето Исус. Изработени од керамика и рачно насликани.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата