.

.

Риоимкио Клиренс Спортски Градници Со Висока Поддршка За Жени Удобност Со Големо Влијание Спортски Градници За Јога Елек За Дишење Женски Фитнес За Вежбање Со Плу?

Риоимкио Клиренс Спортски Градници Со Висока Поддршка За Жени Удобност Со Големо Влијание Спортски Градници За Јога Елек За

Оценки на купувачот:

DEN 348.64
Од стоката
Во магацинот

Уникатниот дизајн на тркалезна јака го прави посекси и попривлечен.43 " Препорачува Тежина : 80-100. Спортски Градници За Расчистување На Жените; Дозвола Градници Без Прерамки За Жени Градници За Доење За Доење;Градници За Жени На Продажба; Градници За Жени Без Долна Жица;Спортски Градници За Жени Висока Поддршка;Градници За Трка За Жени Дозвола. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Шема На Ледена Свила : Стил На Чиста боја : Секојдневен,Модна Должина : Редовно Миење : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сув Обичен И моден дизајн ве прават попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета за вашата кожа ве Молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 см Ви Благодариме и убав ден! Што добивате : Големина На Лабораторија За Градник ОД 1 ПАРЧЕ.43" 80-100 Лабе Големина : М Големина.Колку Повеќе Купувате, Толку Повеќе Ќе Заштедите!. Спортски Градници За Расчистување На Жените; Дозвола Градници Без Прерамки За Жени Градници За Доење За Доење;Градници За Жени На Продажба; Градници За Жени Без Долна Жица;Спортски Градници За Жени Висока Поддршка;Градници За Трка За Жени Дозвола.Добредојдовте Во Utоимкио.43 " Препорачана Тежина : 80-100 Добредојдовте Во Риоимкио.Ова е супер дише, едноставна спортска долна облека. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Материјал : Мраз Свила. : Мали САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 72-90см/35. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. : Мали САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 72-90см/35. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далиј Материјал : Тип На Шема На Свила Од Мраз : Стил На Чиста боја : Секојдневен, Модна Должина : Редовно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.43" 80-100 Лабе Големина : М Големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата