.

.

Женски Костими За Капење Женски Леопард Печатење Реверзибилен Костим За Капење Висок Струк Тенок Ремен За Капење Сплит Бикини Бикини За Жени

Женски Костими За Капење Женски Леопард Печатење Реверзибилен Костим За Капење Висок Струк Тенок Ремен За Капење Сплит Бикини

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : С Биста : 73-80см/28,74-31,50" Половината : 64см/25,20" Должина : 25см/9,84" Должина На Дното : 29см/11,42" Големина : М Биста : 77-84см/30,31-33,07" Половината : 68см/26,77" Должина : 26см/10,24" Дното должина : 30см/11.81" големина : л биста : 81-88см/31.89-34.65" Половината : 72см/28.35" Должина : 27см/10.63" Долна Должина : 31см/12.20" женски леопард печатење реверзибилен костим за капење висок струк тенок ремен за капење сплит Бикинифеатури : материјал : Долг Ракав, Копче Надолу, џеб за биста, дизајн на блок во боја.Карактеристика : дизајнот прави да изгледате привлечно на улица. Плус ве тера да не се плашите од студоткога никогаш нема да излезете од мода за оваа Обична Јакна За Печатење, подарок за вашите пријатели, цимер и вашето семејство.Пар со различни фармерки, здолништа, хеланки за мода и трендовски look.It може да се врзат на половината или да се завиткаат околу половината, да се носат како 3/4 ракави или полн ракав.Оваа навивачка Јакна е за секојдневна, работна, канцелариска, деловна и есенска зимска облека.Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен, Забавен Материјал : Плетење Памучна Облека Должина : Редовен Тип На Шема : Обичен, Копче, Џебен Стил : Патување, темперамент јака : Стоечка Должина на ракавот : Долга Боја : бидејќи пакетот за прикажување слики вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женска Јакна Мекиот Растеглив Материјал Прави да се Чувствувате Кул Во Жешкото Лето. Уживајте во удобно. Прилика : Овие Костими За Капење За Жени Одговараат За Летна Облека За Пливање, Забава На Плажа, Топла Пролет, Одмор, Сурфање, Забава Во Базен, Клубска Облека. плус големина костим за капење за жени. костими за капење за жени. бикини со висок струк. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата