.

.

Бикини Комплет За Жени Печатење На Ливчиња Набразден Ремен В Костими За Капење Со Врат Два Триаголни Костими За Капење Со Висок Исечок Бел Л

Бикини Комплет За Жени Печатење На Ливчиња Набразден Ремен В Костими За Капење Со Врат Два Триаголни Костими За Капење Со Висок

Оценки на купувачот:

DEN 575.84
Од стоката
Во магацинот

Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме. Ви благодариме за разбирањето и поддршката!. ●Клучни Зборови. Материјал : 80% Најлон 20% Спандекс. силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата. Натпревар : костим за капење во бикини за жени, може да се комбинира со шик очила за сонце и капи од слама на плажа за да се создаде стилски изглед на облека за плажа. * Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 90-97см/36 "-38. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент!Ако сакате повеќе ставки за промоција, ве молиме кликнете на Ова : Летен Клиренс За Заштеда/До 50% Попуст/Пролет Нова Трендовска Табела Со Попусти(1 инч = 2,55 см) : "САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 81-86см/32" -34 "Половината : 56-61см/22-24" Колк : 86-91см/34-36". Долните бикини со висок струк имаат целосна покриеност, но сепак се многу секси. В вратот бикини врвот со прилагодливи широки ремени и отстранлив градник со склекови нуди доволно поддршка и е многу удобен. Прилики : за лето, плажа, забава за костими за капење, базен, патување за одмор, воден парк, модни активности итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата