.

.

Кошули со долги ракави за Женски Секојдневен Моден Ден На Вљубените Печатење V - Вратот Пуловер Врвот Fragarn

Кошули со долги ракави за Женски Секојдневен Моден Ден На Вљубените Печатење V - Вратот Пуловер Врвот Fragarn

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Женска Секојдневна Мода Денот На Вљубените Печатете Пуловер Со Долг Ракав V-Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483498cm/38.58"42cm/16.54"60cm/23.62"71cm/27.95"M61036104cm/40.94"43cm/16.93"61cm/24.02"73cm/28.74"L81238110cm/43.31"44cm/17.32"62cm/24.41"75cm/29.53"XL101440116cm/45.67"45cm/17.72"63cm/24.80"77cm/30.31"XXL121642122cm/48.03"46cm/18.11"64cm/25.20"79cm/31.10" женски врвови женски блузи божиќни блузи женски врвови со долги ракави женски врвови облечени обични женски врвови за вежбање женски блузи и блузи облечени женски тенкови женски врвови со плус големина женски врвови за одмор женски летни врвови женски врвови со светки топ женски топлински врвови со долги ракави женски врвови со туника врвови за жени женски врвови. дуксери за жени обични дуксери за жени вратоврска боја дуксери за жени најдобра пријателка дуксери за жени графички дуксери за жени осветли дуксери за жени здраво дуксери за жени дуксери со долги ракави за жени евтини дуксери за жени фустан со качулка за жени пуловер дуксери за жени полн патент. женски дуксер фустан за жени пуловер дуксери за жени целосни патент дуксери за жени камо дуксери за жени преголеми дуксери за жени лесни дуксери за жени патент дуксери за жени њујоршки дуксери за жени дуксери и спортски панталони поставени за жени преголеми дуксери за жени темносини дуксери за жени ќебе за качулки за жени сини дуксери за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата