.

.

Пајл Жени Со Долги Ракави Леопард Печатење Туника Блуза Лабава Дневна Облека Пуловер Маица Маица Алкохол 5XL

Пајл Жени Со Долги Ракави Леопард Печатење Туника Блуза Лабава Дневна Облека Пуловер Маица Маица Алкохол 5XL

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Леопард Печатени Врвови, Жени Обична Маица,Тип На Тептер Со Долги Ракави : Леопард Печатени, Споени Боја : Зелена, Сива, Црвена, Алкохол, Темносина, Кралска Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL ,3 XL,4 XL, 5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Aut,Fall,Зима, Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Споена Маичка Кошула, Женска Леопард Печатена Маичка Блуза, Женски Бои За Шиење На Вратот На Екипажот Врв На Туника4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Споена Маица На Вратот на Екипажот, Секојдневни Кошули Со Леопард Со Леопард Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата