.

.

Дрпгунли Долни Кошули За Жени Дама Зима О Врат Топлинска Женска Долна Облека Дебел Дуксер Блуза Женски Екипаж Врат Лабава Врвна Зимска Облека За Жени Розова 2XL

Дрпгунли Долни Кошули За Жени Дама Зима О Врат Топлинска Женска Долна Облека Дебел Дуксер Блуза Женски Екипаж Врат Лабава Врвна

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

И она што те движи, не трогнува.Големина : С - - - Биста : 92см/36,22" - - - Рамо : 39см/15,35" - - - Ракав : 57см/22,44" - - - Должина : 70см/27,56".09" - - - - Рамо : 44cm/17.62 "- - - Должина : 73cm/28. Големина : XXL - - - Биста : 112cm/44.13 " € Карактеристики : Удобно и пријатно, може да носи личност дома или на работа.Пол : Женска Пригода : Дома, Секојдневно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Должина На Ракавот : Долга Јака За Ракави : О-Врат Овој лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!Материјал : Памучно продолжете да Се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Големина : М - Биста : 97см/38,19" - - - Рамо : 40,25 см/15,85" - - - Ракав : 58см/22,83" - - - Должина : 71см/27,95".13" - - - Рамо : 42. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : XL - - - Биста : 107cm/42. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.02" - - - Должина : 74cm/29. Топла Долна Облека, Термална Долна Облека, Есенски Панталони, Долги Џонови, Долна Облека Женска Долна Облека, Беспрекорна Долна Облека, Секси Долна Облека Беспрекорна Памучна Долна Облека .Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.32"- - Ракав : 61cm/24.83" - - - - Ракав : 60cm/23. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. Големина : Л - - - Биста : 102см/40,16" - - - Рамо : 41,50 см/16,34" - - - Ракав : 59см/23,23" - - - Должина : 72см/28,35".Пол : Женска Пригода : Дома, Секојдневно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Должина На Ракавот : Долга Јака За Ракави : О-Врат Овој лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!Материјал : Памучно продолжете да Се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Ја цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата