.

.

Женски Летни Врвови Преголеми Памучни Ленени Кошули Секојдневна Маичка За Вратот На Екипажот Со Половина Ракав Лабава Удобна Основна Блуза

Женски Летни Врвови Преголеми Памучни Ленени Кошули Секојдневна Маичка За Вратот На Екипажот Со Половина Ракав Лабава Удобна

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time. ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30-дневна гаранција за квалитет ✮ ✮ ве молиме бидете сигурни дека ќе нарачате order ако имате какви Било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме✮ некој праша П : Дали Е квалитетот на облеката како што е опишано? О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината? О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Ви благодариме Изработени од мека истегнување брзо сушење висококвалитетна ткаенина. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања и грижи. Мек Материјал Изработени од висококвалитетна ткаенина, дише и удобно, блиску до вашето тело и супер мека, еластична и лесна, многу мека на допир, лесна за облекување нагоре и надолу. Карактеристики Долг ракав, ракав за капење, ракав за одблесок, ракав со фенер, надуен ракав, графички, печатен, еднобоен, врат На екипажот, V врат, врат, врат, копче надолу, единечни гради, двојни гради, џебови, плетени, половина патент, патент нагоре, исклучено рамо, едно рамо, леопард печатење, капка рамо, плус големина, тенок, тенок фит, пуловер, блејзер јакна, јакна јакна ,renchот палто, ребро плете, термички, лесен, лабава, каузални скокач блузи, туника врвови. Појавување : женскиот врв совршен за спарување со дневни панталони, спортски панталони, хеланки, фармерки, шорцеви и здолништа за да создадете новина, правејќи ги вашите дневни и работни тимови поистакнати!. Прилики Секојдневен и едноставен дизајн, совршен натпревар за пригода како трчање, атлетика, тренинг, спорт, велосипедизам, фитнес во теретана, џогирање, вежбање, патување, јога, одмор, пешачење, секојдневно носење. Топли Совети : ве Молиме прочитајте ги мерењата на производот во описот на производот пред нарачката. Големината е мала, ве молиме изберете 1-2 големина поголема од вашата нормална големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата