.

.

Fymall Женски Ракави Шарени V Вратот Памук Обични Блузи

Fymall Женски Ракави Шарени V Вратот Памук Обични Блузи

Оценки на купувачот:

DEN 255.84
Од стоката
Во магацинот

Тип на шема : Стил На Ракави Со Пруги : Обичен Материјал : Памучна Големина : M L XL 2 XL 3xls Должина На ракавот : Табела Со Големина Од Три Четвртини : Големина - - - - - - - - - БистаРакав - - - - - - - - - - - Пред Должина - - - - - По Length M96cm/37.8"28cm/11.0"-63cm/24.8"-68cm/26.8"L-102cm/40.2"-29cm/11.4"-64cm/25.2"-69cm/27.2"XL108cm/42.5"-30cm/11.8"-65cm/25.6"70cm/27.6"2 XL-114cm/44.9"-31cm/12.2"66cm/26.0"-71cm/28.0"3 XL-120cm/47.2"-32cm/12.6"67cm/26.4"-72cm/28.4"шарени. Не-пилинг. Не-брчки. Едноставно И Мода.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата