.

.

Авамо Жени Мода Краток Ракав Маица Екипажот Вратот Лабава Блузи Дами Кратка Работа Блуза Врвот

Авамо Жени Мода Краток Ракав Маица Екипажот Вратот Лабава Блузи Дами Кратка Работа Блуза Врвот

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза За Печатење, Летна Маичка, Лабава Основна Шема Тип : Печатена Хаски Боја : Армиска Зелена, Портокалова, Светло Сива, Темно Сива, Темно Сина, Бела, Розова, Црвена, Флуоресцентна Зелена, Сина, Зелена, Кларет, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Памучна Должина : Должина На Колкот : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Материјал : женска удобна памучна маица, дише, мека, удобна и лесна. Обезбедете пријатно искуство со носење.2. Дизајн : вратот На Екипажот, краток ракав, хаски печатење, лабави туники, обични блузи, основни маици, летна плажа маица.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Блуза, Маица, Маица, Летни Врвови, Летна Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-100% Памук. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обична маица за вратот на екипажот, врвови со кратки ракави, лабава маичка, печатена блуза, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата