.

.

Женски Раб Чизми Плисирани Западни Чизми Чизми Со Шилести Пети Удобни Секојдневни Чевли Женски Блок Пета Нелизгачки Тексас Сина 7.5

Женски Раб Чизми Плисирани Западни Чизми Чизми Со Шилести Пети Удобни Секојдневни Чевли Женски Блок Пета Нелизгачки Тексас Сина

Оценки на купувачот:

DEN 799.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Раб Чизми, Зимски Чизми, Чизми Со Потпетици, Модни Чизми Тип На Шема : Крпеница Боја : Црна, Тексас Сина(По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Крпа : Тип На Гумена Пета : Густо Блокирање : Повлечете тип на прсти : Висина На Шилеста Цевка : Ниска Сезона На Телиња : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Работна Карактеристика : 1. Горна : дише и природно плисирана крпа горниот дел. Надворешен ѓон : Анти-лизгачка гума. Тенкиот стил е погоден за сите сезони.2. Повлечете ги чизмите со потпетици : повлечете го затворачот за лесно вклучување и исклучување.3. Блок пета и широки чизми за теле ве прават класични и кул. Тие се хит каде и да сте.4. Модните чизми можете да ги носите секаде. Погоден за Секојдневен, Забава, Шопинг, Датум, Патување, Фустан, Пешачење.Содржина на пакетот : 1 Пар Раб Чизми За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Карактеристики : Спуштете се подготвени со овие широки чизми за раб на теле кои имаат лесно вклучување/исклучување. Одблесокот тексас форма која ќе ве задржи во стил ова доаѓа. Чизми со потпетици : овие вградени чизми магично ќе им дадат изглед на издолжување на вашите нозе. Тие имаат крпа горниот, шилест прст, широк теле, средината блок пета и се повлече на затворање. Материјал : овие модни женски чизми се направени од ткаенина кои се лесни, меки и еколошки. Гумениот ѓон отпорен на абење и против лизгање ви овозможува да одите удобно и непречено. Суштински Чизми За Жени : овие женски чизми со средно теле совршено одговараат на вашите дневни облеки. Совршен со слаби фармерки, костум, кошули, здолниште. Без разлика дали е свечена или секојдневна облека, може да ве одржува удобни и стилски. Прилики : овие чизми со потпетици погодни за одмор, канцеларија, интервју, шопинг, забава, клуб, туризам, секојдневно, запознавање, улица, бизнис, запознавање, забава, свадба, филм-ноќ, шоу за Пешачење, Божиќ, Ноќта на Вештерките.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата