.

.

Bootенски Динго Клантон глужд Бут ДИ 112

Bootенски Динго Клантон глужд Бут ДИ 112

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Усвојте ретро изглед со багажникот на глуждот Dingo Klanton. Овој чизми со потпетица е направена со кадифена кожа од велур, која издвојува богати, топли тонови и е дизајниран со едноставни, чисти линии кои даваат визуелен удар. Оваа софистицирана бута е конструирана со шарка за перниче за модерна удобност. Затворање на задниот патент, запалена петичка со завиткана перница. Изгорена пети за додадена текстура. Suede кожа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата