.

.

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките Женски Секојдневен Моден Принт За Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Со Качулка Врвен Лесен И Удобен Ѓумбир 2X

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките Женски Секојдневен Моден Принт За Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Со

Оценки на купувачот:

DEN 239.84
Од стоката
Во магацинот

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките Женски Секојдневен Моден Печатење За Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Со Качулка Врвна Светлина и Удобен Ѓумбир 2 XLFeatures : овој печатен врв е изработен од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носење карактеристики : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани филмсовршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забави, плажа, Одмор, Канцелариски Прилик : флексибилен, Елегантен И Модерен. Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x дами информации за производот : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Јака : V Вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Мека Ткаенина : изработена Од лесна ткаенина За истегнување, оваа качулка има суперсофт рачно Чувство За Удобно Носење. Ткаенината има совршена количина на завеса. Печатење за ноќта на вештерките : уметнички принт со тематика За Ноќта на Вештерките со тикви, лилјаци и плашливи мотиви го краси овој пуловер. Разиграниот принт ве носи во духот на сезоната. Преголема Силуета : Дизајнирана во дополнително пространо, преголемо вклопување за да овозможи удобно слоевитост. Лабавата форма има опуштена, опуштена атмосфера. Дизајн со качулка : Се Одликува со пространа хауба за да обезбеди дополнителна покриеност за студеното време. Аспираторот му дава на овој пуловер спортски изглед инспириран од улична облека. Вратот на дуксерот : основниот Врат на Дуксерот обезбедува разноврсност за носење. Изгледа одлично стилизирано лежерно со фармерки или хеланки за секојдневно носење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата