.

.

Дуксери За Жени Дуксер За Женски Женски Принт Дуксер Со Долги Ракави Пуловер На Блуза Со Еднобојна Качулка Есенска Облека За Жени А ХХЛ

Дуксери За Жени Дуксер За Женски Женски Принт Дуксер Со Долги Ракави Пуловер На Блуза Со Еднобојна Качулка Есенска Облека За

Оценки на купувачот:

DEN 263.84
Од стоката
Во магацинот

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,544 инчи големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37,80" Рамо : 45см/17,72 "Ракав : 57см/22,44" Должина : 59см/23,23" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 47см/18.50 " Ракав : 59см/23.23" Должина : 61см/24.02" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 49см/19.29" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 63см/24.80". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 65cm/25.59". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09" Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 67cm/26.38" Дуксери Најважен Дуксер За Жени Поштенски Дуксери Графички Дуксери Поштенски Дуксери За Жени Женски Дуксери За Жени ЏЕМПЕРИ Со ПУЛОВЕР СО дуксери со качулка За жени женски врвови врвови од корсет за Жени врвови за Вежбање за жени плус големина врвови за жени врвови од Култури слатки врвови за жени есенска облека за жени 2023 есенски облеки за жени fall мода 2023 Есенски Џемпери За Жени Џемпери Од Жени Џемпери Од Кардиган За Жени Зимски Палта За Жени Маици Со Долги Ракави За Жени Плус Големина Есенски Врвови КАРДИГАН ЗА ЖЕНИ ЗИМСКИ КАПУТ ЖЕНИ СЛАТКИ женски врвови божиќни Врвови за жени божиќна женска облека валентински женски џемпери Џемпер со Цврста Боја. Женски Принт Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Со Еднобојна Качулкакарактеристики : Материјал : Полиестер-Совршена Еластичност, Удобна и Мека Текстура.Дизајн Стил : . Женски Принт Со Долги ракави Дуксер Блуза Пуловер Со Цврста Боја Со Качулка.Оваа блуза е достапна во многу бои и големини.Овој женски врв е симпатичен, лабав, џеб ,качулка секојдневен со долги ракави, стилски и удобен.Овој женски врв е изработен од висококвалитетни материјали, со нови шевови, погодни за секојдневно носење, доволно издржливи.Најдобро : овој врв може да се комбинира со фармерки, мини здолништа, спортски панталони,тексас панталони, долги здолништа, за да се создаде секојдневен и модерен изглед. Впечатливиот принт го прави најслаткиот џемпер оваа сезона!. Повод : Дневно, забава, одмор, клуб, клуб, патување, датира, спорт.Применливи прилики : забава, дневно, одмор, клуб, патување, спорт.Сезона : Паѓачки Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутерска Женска Блуза.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата