.

.

Жени Дами Мода V-Вратот Француски Фустан Вечер Фустан Шифон Еднобоен Фустан

Жени Дами Мода V-Вратот Француски Фустан Вечер Фустан Шифон Еднобоен Фустан

Оценки на купувачот:

DEN 816.00
Од стоката
Во магацинот

Жени Дами Мода V-вратот француски Фустан Вечер Фустан шифон Еднобоен Фустан опис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Стил На Печатење : секојдневен, сексил должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 опсег На Грешки во женскиот фустан 1-3cm Size USUKEUBust Shoulder Waist Hipsleevelengths483497cm/38.19"40cm/15.75"90cm/35.43"100cm/39.37"59cm/23.23"124cm/48.82"M61036102cm/40.16"41cm/16.14"95cm/37.40"106cm/41.73"60cm/23.62"125cm/49.21"L81238108cm/42.52"42cm/16.54"101cm/39.76"112cm/44.09"61cm/24.02"126cm/49.61"XL101440114cm/44.88"43cm/16.93"107cm/42.13"118cm/46.46"62cm/24.41"127cm/50.00"XXL121642120cm/47.24"44cm/17.32"113cm/44.49"124cm/48.82"63cm/24.80"128cm/50.39"XXXL141844126cm/49.61"45cm/17.72"119cm/46.85"130cm/51.18"64cm/25.20"129cm/50.79" + овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!. ●Пријатен Материјал Што Дише : Фустанот Е Изработен Од Полиестер И Еластан, Обезбедува Мек И Пријателски За Кожата, Исто Така, Не Се Гледа. Ткаенината Е Лесна И Удобна, Одговара За Пролет Лето И Fall. Плисираниот Еластичен Појас Има Добро Истегнување за Да Се Приспособат На Различната Големина на Половината и Да Ги Задоволат Барањата на Различни Типови На Тело. +Прилика : овој едноставен стил сарафан совршен за секојдневно лето, плажа, одмор, туризам, одмор, секојдневен живот, работа, состаноци, вечера, забава.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата