.

.

Лондон магла со ровови со двојни гради

Лондон магла со ровови со двојни гради

Оценки на купувачот:

DEN 559.84
Од стоката
Во магацинот

Едно од најпознатите безвременски најважни модни работи што секој може да ги поседува - нема ништо попрактично и елегантно од палто за ровови. Палтото со двојно градење на Лондон ФОГ се одликува со копче, прицврстен аспиратор и половината за само-вратоврска за да го надминете секој изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина xs. Средна тежина. Прикачен аспиратор. Шири јака. Предно копче со двојно гради. Епаули на рамената. Прилагодливи манжетни за токи на јазичето. Само-вратоврска на половината; јамки на појас. 57% памук/43% полиестер. Машина за перење. Увезени. Лондон магла со двојни гради ровови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата