.

.

Авамо Дами Лабава Еластична Половината Кратки Жешки Панталони Шифон Бохо Летни Плажа Шорцеви Чипка До Одмор Дното

Авамо Дами Лабава Еластична Половината Кратки Жешки Панталони Шифон Бохо Летни Плажа Шорцеви Чипка До Одмор Дното

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа, Шорцеви Со Висок Струк За Жени Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Еластична Половина Со Врвка, Двојни Ливчиња Боја : Кајсија, Бела, Црвена, Зелена, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекслегина : Мини Половината : Високи Половинисезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимаприлики : Секојдневни, Патувања, одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. летни шорцеви за жени направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додава врвна удобност.2. Женски плажа дневна шорцеви, чипка до еластична половината, двојни ливчиња хем3. Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба.4. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Шорцеви За Лето, Кратки Жешки Панталони, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Лабави Еластични Шорцеви За Шифон Со Еластична Половина, Мини Панталони Со Висок Струк, Кратки Жешки Панталони Со Цврста Боја На Плажа, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата