.

.

Дуксер На екипажот Женски Соодветни Блузи За Жени Печатење На Денот На Свети Патрикс О Дуксер За Вратот Тркалезни Врвови За Пуловер Секојдневни Кошули За Вежбање С

Дуксер На екипажот Женски Соодветни Блузи За Жени Печатење На Денот На Свети Патрикс О Дуксер За Вратот Тркалезни Врвови За

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 68cm/26.77" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 70cm/27.56" Големина : L биста : 112см/44.09" рамо : 49см/19.29" ракав : 65см/25.59" должина : 72см/28.35" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 50.5 см/19.88" ракав : 66см/25.98" должина : 74см/29.13" големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 67см/26.38" должина : 76см/29.92" соодветни врвови за женски печатење на денот на свети патрикс о дуксер За Вратот тркалезни врвови за пуловер обични Кошули за вежбање со долги ракави лабава блузаемености, одлична Тактилност на вашата кожа. Совршен за Претстојните Зимски денови. Questrates € овој секојдневен Зимски Макси Капут се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . ●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. ●Колокација●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Causal Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.37"46cm/18.11"63cm/24.80"68cm/26.77"M106cm/41.73"47.5 cm/18.70"64cm/25.20"70cm/27.56"L112cm/44.09"49cm/19.29"65cm/25.59"72cm/28.35"XL118cm/46.46"50.5 cm/19.88"66cm/25.98"74cm/29.13"XXL124cm/48.82"52cm/20.47"67cm/26.38"76cm/29.92"Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 106cm/41.73"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 112cm/44.09"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 118cm/46.46"Shoulder : 50.5 cm/19.88"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 74cm/29.13"Size : XXLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 76cm/29.92" 100% сосема нов и висок квалитет.(Облека Чевли Додатоци, Сопруга дуксер). Ќе добиете : 1пц јакна. Различни бои за избор, различен стил за вас.(Облека Чевли Додатоци). Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели. Забелешка : ве Молиме внимателно прочитајте го деталниот вовед, ве молиме бидете сигурни дека ќе пристигнете за 7-15 дена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата